Kastelen

Bent u fan van kastelen bezoeken dan bent u in het Ertsgebergte in een walhalla belandt.
De rijkdom van de middeleeuwen vertaald zich in de vele Burchten en kastelen die in het Ertsgebergte zijn gebouwd.
Heden ten dage ontlenen zij hun bestaansrecht aan prachtige en unieke tentoonstellingen.
( Klik op de  foto om op de website van het kasteel te komen )

Schloss Schlettau 14 km van Jöhstadt

Schloss Augustusburg 47 km van Jöhsatdt

Schloss Freudenstein Freiberg 63 km van Jöhstadt

Burg Scharfenstein 28 km van Jöhstadt

Schloss Schwarzenberg 30 km van Jöhstadt

Schloss Colditz 105 km van Jöhstadt

Schloss Lichtenwalde 58 km van Jöhstadt

Schloss Wolkenstein 22 km van Jöhstadt

Schloss Wildeck 35 km van Jöhstadt

Schloss Purschenstein Neuhausen 47 km van Jöhstadt

Schloss Osterstein Zwickau 65 km van Jöhstadt

Burg Hasistejn cz  32 km van Jöhstadt

Loket CZ  64 km van Jöhstadt

Albrechts Burg Meissen  126 km van Jöhstadt

Schloss Weesenstein 151 km. van Jöhstadt